Cooking classes are private and run from my personal kitchen. The cost is $125 per participant for 2-2.5 hours. We cover 2-3 dishes, depending on complexity. Participants take home whatever is made in class to share with their family. Take-out boxes are not provided in the interest of keeping my operations as earth-friendly as possible. 

Please contact me to schedule a class.