Cooking classes are run from my personal kitchen. The cost is $125 per participant for 3 hours and includes the cost of all groceries. The menu can be tailored to interests and skill level. Participants take home whatever is made in class to share with their family. Take-out boxes are not provided in the interest of keeping my operations as earth-friendly as possible. 

Please contact me to schedule a class.